2013-2014

Do výtvarné soutěže na téma  "Boudo, budko, kdo v tobě přebývá?" vyhlášené u příležitosti 24.festivalu JMP Nadačním fondem Jičín - město pohádky a časopisu Sluníčko a Mateřídouška jsme poslali 14 obrázků.

Do velké výtvarné soutěže "Aby nás řidiči viděli" s projektem Goodyear Bezpečná školka jsme poslali pouze jeden povolený výkres.

Do XIV. ročníku výtvarné soutěže "Příroda kolem nás" Správy Národního parku Podyjí jsme poslali  17 výkresů.  (Děti na obrázky nakreslily, jak to vypadá příroda v létě, na podzim a v zimě).

Do celostátní výtvarné soutěže "Plakát Celé Česko čte dětem 2014" z projektu Celé Česko čte dětem jsme poslali 10 výkresů.

Do výtvarné soutěže "Svět kolem nás" z časopisu Informatorium" jsme poslali 9 výkresů. (Děti na obrázky nakreslily, jak to vypadá doma a jak ve školce).

Ve výtvarné soutěži  "O princezně Kásnovlásce" - OMEGA Pharma a.s. naši školku prezentují 2 obrázky. (Edukační program a výtvarná soutěž děti zábavnou formou seznámila s problematikou vší v MŠ).