Informace pro rodiče předškolních dětí, kteří zvažují odklad školní docházky k objednávání v PPP

Vážení rodiče, pokud budete sami nebo po konzultaci s MŠ (s pediatrem, logopedem atd.) žádat v rámci posouzení školní zralosti o vyšetření Vašeho dítěte, můžete se až do poloviny ledna příštího roku v poradně objednávat (od ledna 2021 budou termíny)

Adresa:    Pedagogicko-psychologická poradna Třebíč, Vltavínská 1346

(II. poschodí stomatologické polikliniky)

Objednávku je – v současné epidemiologické situaci -  třeba řešit bezkontaktně, a to:

• telefonicky  - 568 848 815; 703 182 813 (administrativní pracovnice paní Petrželková)
  • mailem - petrzelkova@pppaspcvysocina.cz  (viz žádost o vyšetření)

Na termín vyšetření Vašeho dítěte s sebou přineste vyplněný dotazník z mateřské školy (s předstihem oznamte učitelkám ve třídě)

Pokud jste se svým dítětem v péči jiného ŠPZ (SPC Jihlava, SPC Březejc aj.), obraťte se s žádostí o posouzení školní zralosti na příslušné školské poradenské zařízení.

Žádost o vyšetření ZDE

Přidáno 26. 11. 2020, autor: Jitka Braunová