VÁNOČNÍ TVOŘENÍ S RODIČI

Srdečně zveme všechny rodiče a přátele na společné tvoření do naší školky. Na úvod vám děti předvedou, co se už letos ve školce naučily, poté si společně vytvoříme drobnost, kterou si budete moci odnést domů.

Budeme se na vás těšit ve čtvrtek 12.12.2019 v 16 hodin v Oranžové třídě. Dobrou náladu a pohodu s sebou :)

DIVADLO

Ve středu 11.12.2019 od 10:15 hodin je v MŠ naplánováno divadelní představení "Vánoční pohádka"

ZLATÁ BRÁNA

V pátek 29.11.2019 půjdeme s dětmi na akci ZUŠ Náměšť "Zlatá brána." Akce probíhá od 10:15 hodin.

DIVADLO

Ve středu 27.11.2019 proběhne v MŠ divadelní představení "Nová pohádka o Krtečkovi". Platba 40Kč bude dětem odečtena z kulturního fondu.

KERAMIKA NA DDM

Ve čtvrtek 21.11.2019 půjdeme s dětmi do DDM, kde je pro nás od 9:30 hodin připraveno tvoření z keramické hlíny.  Poplatek 50Kč bude dětem odečten z kulturního fondu.

SOUTĚŽ "NAMALUJ SI SVÉHO TYGRA"

Podpořte naši třídu ve výtvarné soutěži svým lajkem na facebooku. Soutěž probíhá do 30.11.2019. Děkujeme :)

VÁNOČNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ

Dne 11.11.2019 přijede do MŠ fotograf. Rodiče si mohou objednat vánoční fotografie svých dětíCena jedné fotografie je 25 Kč.
Své objednávky zapisujte do archu vyvěšeného v šatně třídy, případně kontaktujte učitelky.

ZAPOJTE SE S NÁMI DO SOUTĚŽE

STAVÍME S PRIBINÁČKEM“

Prosíme rodiče o podporu při zapojení do výše uvedené soutěže.

Jak můžete pomoci?

Přineste nám, prosím, do MŠ obaly od Pribináčků a přijďte si společně
s námi vyrobit výtvor na jedno z témat soutěže. Oceníme také vaše nápady.

1.) Podzim kouzlí v přírodě

2.) Zvířátka se ukládají k zimnímu spánku

3.) Těšíme se na Vánoce

Kdy se sejdeme: ve čtvrtek 21.11.2019 od 15:00 do 16:30hod.

Více informací o soutěži na https://www.stavimespribinackem.cz

DIVADLO ŠIKULKA

Dne 6.11.2019 v 10:30 přijede do naší MŠ divadlo Šikulka. Zahrají nám tři pohádky. Platba 40Kč bude dětem odečtena z kulturního fondu.

SOLNÁ JESKYNĚ

Ve čtvrtek 31.10.2019 pojedeme do solné jeskyně ve Velké Bíteši. Prosím, přiveďte děti do MŠ do 7:30 hodin.

S sebou: pláštěnku, batoh, pití, malou zdravou dobrůtku, věci na převlečení (punčošky či kalhoty a ponožky).

SOLNÁ JESKYNĚ

Ve čtvrtek 24.10.2019 pojedeme do solné jeskyně ve Velké Bíteši. Prosím, přiveďte děti do MŠ do 7:30 hodin.

KNIHOVNA

V uterý 22.10.2019 půjdeme do místní knihovny. Je pro nás připraveno téma podzim.

Prosím, dejte dětem pláštěnky.

DIVADLO

V pátek 18.10.2019 nám přišel do MŠ pan Hejduk zahrát divadlo. Děkujeme :)

SOLNÁ JESKYNĚ

Ve čtvrtek 17.10.2019 pojedeme do solné jeskyně ve Velké Bíteši. Prosím, přiveďte děti do MŠ do 7:30 hodin.

SOLNÁ JESKYNĚ

Ve čtvrtek 10.10.2019 pojedeme do solné jeskyně ve Velké Bíteši. Prosím, přiveďte děti do MŠ do 7:30 hodin.

S sebou: pláštěnku, batoh, pití, malou zdravou dobrůtku, věci na převlečení (punčošky či kalhoty a ponožky).

NÁVŠTĚVA DOMOVA PRO SENIORY

V úterý 8.10.2019 půjdeme s dětmi na návštěvu do Domova pro seniory v Náměšti. Předvedeme nacvičený program
a poté nás čeká společné tvoření - výroba pohlednic. Půjde výběr dětí (z důvodu malé prostorové kapacity), ostatní zůstanou v Modré třídě.

BĚH DO SCHODŮ

V pátek 4.10.2019 se zúčastníme s dětmi akce "Běh do schodů". Akci pořádá ZŠ Husova Náměšť nad Oslavou.

SOLNÁ JESKYNĚ

Ve čtvrtek 3.10.2019 pojedeme do solné jeskyně ve Velké Bíteši. Prosím, přiveďte děti do MŠ do 7:30 hodin.

S sebou: pláštěnku, batoh, pití, malou zdravou dobrůtku, věci na převlečení (punčošky či kalhoty a ponožky), .

VÝSTAVA AUTÍČEK A FOTOGRAFIÍ

V pondělí 30.9. jsme s dětmi navštívili výstavu autíček a fotografií ve Staré radnici.

BĚH NADĚJE

Pátek 27.9. se zúčastníme Běhu naděje. Jedná se o 20. ročník charitativní akce na výzkum léčby rakoviny. Běh probíhá
u historického kamenného mostu v Náměšti nad Oslavou.

Přiveďte, prosím, děti do MŠ do 8 hodin. Pláštěnky s sebou!

SCHŮZKA S RODIČI

Ve čtvrtek 19.9. v 16:30 hod. se uskutečnilo setkání s rodiči v MŠ.

ČAROKRAJNÁ TKALCOVNA

V pondělí 9.9. půjdeme na návštěvu do Čarokrajné tkalcovny. Vstupné 10Kč. Pláštěnky s sebou.

Přidáno 25. 7. 2018, autor: J4W Admin