NÁVŠTĚVA ZŠ KOMENSKÉHO

V úterý 31.3. se půjdeme s dětmi podívat do školy.

NÁVŠTĚVA ZŠ HUSOVA

Ve středu 25.3. se půjdeme s dětmi podívat do školy.

JARNÍ TVOŘENÍ V DOMOVĚ PRO SENIORY

V úterý 24.3.2020 půjde výběr dětí ze třídy přednést básně a zazpívat písně seniorům do DPS.

Společně budeme tvořit na téma "jaro".

KERAMIKA V DDM

Ve středu 18.3.2020 půjdeme do |DDM na tvoření z kermické hlíny.

JÓGA V DDM

Ve středu 26.2. si půjdeme do DDM zacvičit jógu, tentokrát na téma "pohádka".

ČSŽ ČTE DĚTEM

V týdnu 24. - 28.2.2020 proběhne v MŠ čtení dětem. Členky ČSŽ v rámci akce předčítají dětem pohádky před spaním.

KARNEVAL

V pátek 21.2.2020 bude ve všech třídách MŠ karnevalový rej. Děti si mohou přinést své masky a kostýmy.

LEGO V MŠ

Ve středu 18.2.2020 proběhne v MŠ akce spolku Oslavka v rámci projektu MAP. Pro děti je připraven pestrý program.

KOUZELNÍK V MŠ

V pátek 14.2.2020 přijede dětem ukázat svá kouzla pan Vildomec. Poplatek 45 Kč bzde dětem odečten z KF.

ZIMNÍ OLYMPIÁDA

Ve středu 12.2.2020 půjdeme s dětmi do tělocvičny ZŠ Husova,
kde pro nás pracovníci DDM připravili dopoledne plné pohybu a soutěží.

Prosím, dejte dětem sportovní oblečení. Do batůžku s sebou budou děti potřebovat sportovní boty s bílou podrážkou na přezutí!

KNIHOVNA

V úterý 11.2.2020 půjdeme s dětmi do knihovny. Je pro nás připraveno povídání o karnevalu a masopustu.

PLAVÁNÍ

Od 6.2.2020 budeme jezdit na plavání do bazénu Laguna v Třebíči.

Další termíny: 13.2., 20.2., 27.2., 5.3., 19.3., 26.3., 2.4., 16.4.

Odjezd autobusu bude vždy v 8:15hod. Návrat ve 12:15hod.

S sebou do batohu: plavky, ručník, pití, něco dobrého, papírové kapesníky, sáček na mokré věci.

Děti budou svačit v MŠ - PŘÍCHOD DO MŠ V 7:30 HOD!

Děti nebudou mít sponky, řetízky.

Dlouhé vlasy musí mít stažené do culíku pevnou gumičkou, hodná je koupací čepice.

Prosíme, medikujte doma děti, které nesnáší jízdu autobusem.

BESEDA S UČITELKAMI I. STUPNĚ ZŠ HUSOVA A ZŠ KOMENSKÉHO

Beseda proběhne ve středu 5.2.2020 v 16:30 hod. ve Žluté třídě.

Schůzka je určena rodičům dětí, které nastoupí ve šk. roce 2020/2021 do 1. třídy ZŠ.

VÝROBA HÁZEDLA

Ve středu 5.2.2020 půjdeme do DDM, vyrobit si v rámci projektu házedlo.

ZVÍŘÁTKA V MŠ

V úterý 4.2.2020 přijede do naší MŠ pan Hořák se zvířátky. Čeká nás pestrý program se zvířátky i hudbou. Platba 45 Kč bude dětem odečtena z KF.

VYŠETŘENÍ OČÍ

V pondělí 3.2.2020 proběhne v MŠ vyšetření zraku dětí. Vyšetření proběhne od 7:30 hod. v budobě na ulici Husova v místnosti vedle ředitelny. Vyšetření zajišťuje Mgr. Andrea Jeřábková z ortoptické ambulance v Brně. |Poplatek za vyšetření je 200Kč. Zájemci se nahlásí předem učitelkám ve svých třídách.

CHEMICKÉ POKUSY V ZŠ HUSOVA

Ve čtvrtek 30.1.2020 půjdeme s předškoláky do ZŠ Husova podívat se do jejich odborné učebny chemie na pokusy. Akce proběhne od 9:45hod. Začátek na školním hřišti. Na akci srdečně zveme i rodiče předškoláků. Pojďte se podívat s námi :)

MAŇÁSKOVÉ DIVADLO V MŠ

V úterý 21.1.2020 přijede do MŠ maňáskové divadlo. Zahrají nám tři pohádky: O perníkové chaloupce, O kohoutkovi a slepičce, Červené klubíčko. Platba 45Kč bude dětem odečtena z KF.

JÓGA V DDM

Ve středu 15.1.2020 si půjdeme s dětmi do DDM zacvičit jógu.

LETADLA V DDM

Ve středu 8.1.2020 půjdeme do DDM vyrábět letadla.

Prosím, nedávejte dětem  kombinézy a v případě deštivého počasí je vybavte pláštěnkami.

VÝSLEDKY SOUTĚŽE "STAVÍME S PRIBINÁČKEM"

Dobrý den,

již jsou známy výsledky soutěže.

Na stránkách www.stavimespribinackem.cz můžete v sekci TOP 10 shlédnout nejpovedenější výtvory i s vítěznými kousky.

Gratulujeme vítězům:

1. MŠ Jeníkov - Vánoční stromeček
2. MŠ Blatná - Vánoční stromeček
3. MŠ Štěpnická - Podzim kouzlí v přírodě
4. MŠ Klášterec nad Ohří - Podzim kouzlí v přírodě

Všem ostatním děkujeme za účast v soutěži.

S přáním pěkných Vánočních svátků.

Za Pribináček tým
Karolína