Výsledky zápisu do MŠ pro školní rok 2024/2025

Pro školní rok 2024/2025 bylo podáno celkem 59 žádostí o přijetí k předškolnímu vzdělávání. Z hlediska kapacity mateřské školy a po uplatnění odpočtu za děti mladší 3let a děti se speciálními vzdělávacími potřebami, mohlo být přijato pouze 35 dětí, 12  dětí nebylo přijato. Ve 12 případech bylo přerušeno přijímací řízení nebo byla podána žádost o zpětvzetí žádosti o přijetí k předškolnímu vzdělávání.
  • Přijatým dětem se rozhodnutí o přijetí v písemné podobě nezasílá.
  • V případě nepřijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání bylo rozhodnutí zasláno poštou.

Seznam přijatých dětí pro školní rok 2024 - 2025

 

Přidáno 2. 6. 2024, autor: Jitka Braunová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kraj Vysočina
Mobilní průvodce městem
OPZ